מאמרים, קישורים וחיות אחרות

פט-נט

הפורטל הישראלי לאוהבי חיות מחמד – מידע על כלבים, חתולים, סוסים, ציפורים, זוחלים. באתר ניתן למצוא מידע עדכני וחדשות, פינות, פורום, לוח מודעות ועוד.

 

ארצה

מידע על טיולים ובילויים יחד עם הכלב: צימרים המארחים חיות מחמד, מסלולי טיול שמתאימים גם לכלבים, בתי קפה, גינות כלבים, אינדקס וטרינרנים, מרפאות וטרינריות כולל וטרינר חרום.

 

הדברה ירוקה וחיות המחמד שלנו

על מה חשוב להקפיד כאשר בוחרים חברת ריסוס לבית עם בעלי חיים?

 5 המלצות חשובות על טיפול בארנב ננסי – אתם מגדלים או מתכננים להביא ארנבון ננסי קטן וחמוד אליכם הביתה, ולא בטוחים מהן הפעולות הנדרשות כדי לטפל בו נכונה? הכתבה הבאה תוכל לעזור לכם עם מידע בסיסי לטיפול ראוי ביצורים המקסימים האלו.

נותני שירותים: מרפאות וטרינריות, פנסיונים לכלבים וחתולים, מספרות וחנויות ציוד לבעלי חיים:

 

פנסיון כלבים בדרך לאילת

פנסיון לכלבים ביישוב ספיר שעל כביש הערבה – פיתרון מושלם לנופשים באילת. הפנסיון מציע חדרון מרווח נפרד לכל כלב, שני טיוליים עם מוליך אישי, בקרת אקלים, שעות קבלה נוחות ומחירים לכל נפש. באתר: פרטים נוספים, תמונות, הזמנה מקוונת, מכתבי תודה, ועוד…

מרפאה וטרינרית אשדוד

מרפאה וטרינרית מרכז כלניות באשדוד – המרפאה עובדת במתכון של בית חולים וטרינרי וערוכה לתת מענה לכל פניה רפואית של כלל חיות הבית/ רופא וטרינר תורן יענה לכל צורך רפואי 24 שעות ביממה.

אלפא-וט מרפאות וטרינריות בירושלים

שני מרכזים וטרינריים מתקדמים בירושלים המספקים את כל שירותי הוטרינריה, כולל רופא וטרינר תורן בשבתות ובלילות.

מזון וציוד לבעלי חיים – ציפורי גן עדן

כל מה שחיות המחמד שלכם צריכות ורוצות: מזון לכלבים ולחתולים, תוספי מזון, בגדים, כלים, מיטות, כלובים, מזון למכרסמים, ציפורים ודגים.